Zonnepaneel
VR
KORTE INTRODUCTIE




Beschrijven


Jhorse-zonnepanelen kunnen worden gebruikt voor een breed scala aan toepassingen, waaronder externe energiesystemen voor cabines, telecommunicatieapparatuur, teledetectie en natuurlijk voor de productie van elektriciteit door residentiële en commerciële zonne-energiesystemen. Het gebruik van zonne-energie om uw huis van stroom te voorzien en de uw afhankelijkheid van het elektriciteitsnet is niet alleen milieuvriendelijk, maar bespaart u ook op uw elektriciteitsrekening.




 SYSTEEMPARAMETERTABEL


ProducentnrJH-AA-300K1JH-AA-330K1JH-AA-380K1
Afmetingen (L / B / H)1640×992×351640×992×351956×992×40

STCNOCTSTCNOCTSTCNOCT
Piekvermogen bij STC (Pmax)300225330245380285
Maximale voedingsspanning (Vmp)32.623033,730.940.4737.23
Maximale stroomsterkte (Imp)9.1987.59.87,939.397.66
Open circuitspanning (Voc)38.2135.1441,437.8547,443.61
Kortsluitstroom (Isc)9.727,9210.28.259.928.09
Module-efficiëntie(﹪)18.420.0819.59


Maximale systeemspanning (V)1000V
Maximale seriezekeringwaarde (A) 15
Machtstolerantie0~+3%
Pamx-temperatuurcoëfficiënten (W/℃)-0,40%
Voc-temperatuurcoëfficiënten (V/℃)-0,29%
ISC-temperatuurcoëfficiënten (A/℃)0,05%
NOCT Nominale operationele celtemperatuur (℃) 45±2
Bedrijfs- en opslagtemperatuur (℃)-40°C~+85°C



TOEPASSINGEN

 Wij bieden onze klanten alle producten met een hoogwaardige en duurzame service aan en gaan een langdurige samenwerkingsrelatie met hen aan.





PRODUCTIEPROCES




Veelgestelde vragen
  • Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
    T/T 30% als aanbetaling en 70% vóór levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
  • Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
    EXW, FOB-, CFR, CIF.
  • Hoe zit het met uw levertijd?
    Over het algemeen houden we de meeste artikelen het hele seizoen op voorraad. Na ontvangst van uw voorschot duurt het 7 tot 10 dagen. Indien wij geen voorraad hadden, is de levertijd afhankelijk van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling. Normaal 30 tot 60 dagen.
  • Wat is uw voorbeeldbeleid?
    We kunnen het monster leveren als we kant-en-klare onderdelen op voorraad hebben, maar de klanten moeten de monsterkosten en de koerierskosten betalen.
  • Inspecteert u al uw goederen vóór levering?
    Ja, we hebben een 100% test vóór levering.
  • Hoe zorg je voor een langdurige en goede relatie met ons bedrijf?
    1. Voldoe aan bestellingen van kleine hoeveelheden en seizoensbestellingen door onze voldoende veiligheidsvoorraad; 2. Verzeker de beste kwaliteit met ons complete inspectiesysteem vóór verzending; 3. Zorg voor een tijdige levering op de door de klant aangewezen locatie door ons professionele beheer van het magazijn en het wagenpark;4. Zorg op tijd voor het volgen van feedback en after-sales services om de klanttevredenheid te maximaliseren.
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --
LEAVE A MESSAGE

Feel Free To Contact Us

Chat
Now

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
русский
italiano
français
العربية
Nederlands
Español
Português
Huidige taal:Nederlands