Producten
VR
KORTE INTRODUCTIE






Beschrijven


Jhorse-zonnepanelen kunnen worden gebruikt voor een breed scala aan toepassingen, waaronder externe energiesystemen voor cabines, telecommunicatieapparatuur, teledetectie en natuurlijk voor de productie van elektriciteit door residentiële en commerciële zonne-energiesystemen. Het gebruik van zonne-energie om uw huis van stroom te voorzien en de uw afhankelijkheid van het elektriciteitsnet is niet alleen milieuvriendelijk, maar bespaart u ook op uw elektriciteitsrekening.






 SYSTEEMPARAMETERTABEL


ProducentnrJH-AA-300K1
JH-AA-330K1
JH-AA-380K1
Afmetingen (L / B / H)1640×992×351640×992×351956×992×40

STCNOCTSTCNOCTSTCNOCT
Piekvermogen bij STC (Pmax)300225330245380285
Maximale voedingsspanning (Vmp)32.623033,730.940.4737.23
Maximale stroomsterkte (Imp)9.1987.59.87,939.397.66
Open circuitspanning (Voc)38.2135.1441,437.8547,443.61
Kortsluitstroom (Isc)9.727,9210.28.259.928.09
Module-efficiëntie(﹪)18.420.0819.59


Maximale systeemspanning (V)1000V
Maximale seriezekeringwaarde (A) 15
Machtstolerantie0~+3%
Pamx-temperatuurcoëfficiënten (W/℃)-0,40%
Voc-temperatuurcoëfficiënten (V/℃)-0,29%
ISC-temperatuurcoëfficiënten (A/℃)0,05%
NOCT Nominale operationele celtemperatuur (℃) 45±2
Bedrijfs- en opslagtemperatuur (℃)-40°C~+85°C



TOEPASSINGEN

Wij bieden onze klanten alle producten met een hoogwaardige en duurzame service aan en gaan een langdurige samenwerkingsrelatie met hen aan.





PRODUCTIEPROCES




Veelgestelde vragen
  • Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
    T/T 30% als aanbetaling en 70% vóór levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
  • Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
    EXW, FOB-, CFR, CIF.
  • Hoe zit het met uw levertijd?
    Over het algemeen houden we de meeste artikelen het hele seizoen op voorraad. Na ontvangst van uw voorschot duurt het 7 tot 10 dagen. Indien wij geen voorraad hadden, is de levertijd afhankelijk van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling. Normaal 30 tot 60 dagen.
  • Wat is uw voorbeeldbeleid?
    We kunnen het monster leveren als we kant-en-klare onderdelen op voorraad hebben, maar de klanten moeten de monsterkosten en de koerierskosten betalen.
  • Inspecteert u al uw goederen vóór levering?
    Ja, we hebben een 100% test vóór levering.
  • Hoe zorg je voor een langdurige en goede relatie met ons bedrijf?
    1. Voldoe aan bestellingen van kleine hoeveelheden en seizoensbestellingen door onze voldoende veiligheidsvoorraad; 2. Verzeker de beste kwaliteit met ons complete inspectiesysteem vóór verzending; 3. Zorg voor een tijdige levering op de door de klant aangewezen locatie door ons professionele beheer van het magazijn en het wagenpark;4. Zorg op tijd voor het volgen van feedback en after-sales services om de klanttevredenheid te maximaliseren.
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --
LAAT EEN BERICHT ACHTER

Voel je vrij om contact met ons op te nemen

Chat
Now

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
русский
italiano
français
العربية
Nederlands
Español
Português
Huidige taal:Nederlands